Domowy środek wspomagający wzrost włosów. Naturalny eliksir stymulujący mieszki włosowe.

Znalazłeś właściwe miejsce, jeśli szukasz bezpiecznych, skutecznych i łatwych sposobów na porost włosów. Pokażemy ci cztery proste i wyjątkowe sposoby na poprawę kondycji włosów.

Fałsz! Piękne włosy nie są zasługą genów.

Nasze babcie uważają, że w spadku po przodkach można otrzymać jedynie piękne, mocne i lśniące włosy. Nie sposób uwierzyć, że mogłoby to być dalsze od prawdy.

Na zdrowie skóry głowy ma wpływ wiele czynników, w tym także genetyka. Dieta i środowisko również odgrywają znaczącą rolę. Aby uzyskać wspaniały wygląd i długie, lśniące włosy, jakie można zobaczyć w reklamach telewizyjnych, warto zastosować kilka sztuczek.

Cztery sposoby na przyspieszenie wzrostu włosów

Aloe Vera

Przetnij liść aloesu na pół i wyciśnij z niego sok. Po dwóch godzinach umyj włosy. Twoje włosy będą bardziej miękkie i nawilżone.

Ocet jabłkowy z cydru

Ocet jabłkowy może być stosowany jako odżywka do włosów. Nałóż ją na włosy po umyciu ich szamponem. Po umyciu włosów wysusz je. Dzięki temu włosy będą mocniejsze i bardziej błyszczące.

Koniak

Wymieszaj jajka z odrobiną oliwy z oliwek w kieliszku koniaku. Nałóż tę mieszankę na włosy, zaczynając od nasady. Po godzinie umyj włosy. Nie musisz się martwić o swoje loki. Koniak nada im piękny połysk.

Cytryna

Zmieszaj w rondelku sok z połowy cytryny z 1 łyżeczką olejków łopianowych i żółtkiem jednego jajka. Podgrzewaj na małym ogniu. Po godzinie nałóż miksturę na włosy. Konsystencja jest kluczem do sukcesu!

Na koniec, w przeciwieństwie do wielu innych zabiegów, nie zobaczysz pożądanych rezultatów już po jednym zastosowaniu. Zalecamy stosowanie naturalnych odżywek co najmniej dwa razy w tygodniu. Po siedmiu tygodniach rezultaty będą trwałe.

error: Content is protected !!