Połączenie kurkumy, miodu i cebuli wpłynie oczyszczająco na Twoje płuca, nawet w przypadku długoletniego palenia, Zapraszam na przepis poniżej.

Nawet w ciągu jednej nocy, Twoje płuca zostaną oczyszczone. Poczują szczególnie różnicę długoletni palacze. Jeżeli masz nieustanny kaszel lub zalega Ci śluz w płucach koniecznie wypróbuj tego wspaniałego syropu. Naturalne składniki jakie posiada syrop idealnie wpłyną na oczyszczenie Twoich płuc.

 

Po niecałym tygodniu każdy palacz , który będzie pił ten syrop odczuje ogromną różnicę. Użyj jednocześnie kilku składników, a zobaczysz jaki jest rewelacyjny efekt.

 

Przygotowany syrop pomoże Ci w pozbyciu się kaszlu w bardzo szybkim czasie. Dodatkowo oczyści oskrzela i płuca. Działa on przeciwwirusowo, przeciwzapalnie, i przeciwbakteryjnie. Obronisz organizm przed chorobami i zwiększysz swoja odporność.

 

Domowy syrop zawiera.

Czosnek i cebula maja działanie przeciw nowotworowe. Cebula zmniejszy zanieczyszczenie zalegające w płucach.

Podobne działanie ma imbir. Miód łagodzi stan zapalny i regeneruje uszkodzone komórki.

 

LISTA SKŁADNIKÓW:
  • 200 gram miodu
  • 2-3 cm korzenia imbiru
  • 200 gram cebuli
  • 1/2 l wody
  • Łyżka kurkumy

 

PRZYGOTOWANIE:

1. Do gotującej się wody dodaj starty korzeń imbiru, pokrojone w plasterki kurkumę i cebulę. Gotuj na małym ogniu. Przez około 10-15 minut. Mieszaj co jakiś czas.

2. Po upływie tego czasu odlej płyn , następnie odstaw go do ostygnięcia. Dodaj miód gdy płyn będzie chłodniejszy i dokładnie wymieszaj. Nie można dodawać miodu gdy jest za ciepły, gdyż straci swoje wartości zdrowotne. Tak przygotowany syrop przechowuj w lodówce.

 

Pij rano i wieczorem po 2 łyżki. Spożywaj minimum przez tydzień, wszystko zależy w jakim stanie są Twoje płuca. Jak masz ochotę dodaj sobie go do herbaty.

error: Content is protected !!